KONST / Litografier / Färglitografi 14188096
nr 1418 8096
Pär Andersson
(1926-2015), Sverige
Signerad, numrerad 112/350. Färglitografi, bildmått: 27x22, yttermått inklusive ram: 44x38 cm
Pär Sigurd Andersson, svensk bildkonstnär född i Skellefteå 1926, död 2015.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 13 september 2021
kl 20:03:24
8/9 11:36:25
Pär Andersson
Läs mer om Pär Andersson